03.JPG

Hakkımızda

KURUMSAL

            Onahas Mobilya Tasarım ve İmalat Hizmetleri Hasan KUYUMCU tarafından İstanbul’un Okmeydanı semtinde 1991 senesinde kurulmuştur. Onahas Mobilya gerek imalatını gerekse satış ve pazarlamasını yaptığı ürün çeşidini, 1991 yılından günümüze kadar sürekli artırarak gelmiştir. Kaliteye ve müşteri memnuniyetine son derece önem veren Onahas Mobilya, piyasasının olumsuz rekabet ve maliyet sorunlarına rağmen faaliyetine, gelişerek devam etmektedir.

          Onahas Mobilya istihdam ettiği personelde de işe uygunluk ve ahlaki kaliteye son derece önem vererek, müşteri memnuniyetine destek sağlamaktadır. Firmamızın en büyük hayali ise tüketicinin bilinçlenerek, kalitesiz ürünleri tercih etmemesi ve dolayısıyla kalitesiz üretime ve satışa izin vermemesidir.

         Öncelikle kaliteyi ön planda tutan Onahas Mobilya imalat aşaması süresince, piyasanın olumsuz rekabet ve maliyet sorunlarına rağmen müşterilerine doğru hizmeti vermeye çalışmaktadır. 2018 yılı itibari ile yatırım planlarında imalat kapasitesini %70 artırmayı hedefleyip planlayan Onahas Mobilya, bu konuda faaliyetlerine hız vermiştir. Müşterilerimizden yansıyan memnuniyet mesajları doğru işler yaptığımızın haklı kanıtı olarak bizlere ayrıca gurur vermektedir.

Referanslarımız:

         İmalatını yaptığımız tüm ürünler referansımızdır. Onahas Mobilya gerek imalatını gerekse satış ve pazarlamasını yaptığı ürün çeşidini, 1991 yılından günümüze kadar sürekli artırarak gelmiştir. Kaliteye ve müşteri memnuniyetine son derece önem veren Onahas Mobilya, piyasasının olumsuz rekabet ve maliyet sorunlarına rağmen faaliyetine, gelişerek devam etmektedir.

 

Kurumsal Değerlerimiz:

         Kurum içi ve dışı ilişkilerimizde, yakınlığı, açık iletişimi ve de güler yüzlülüğü ön planda tutarız. Yaptığımız her işte, attığımız her adımda doğruluk ve dürüstlük ilkesi ile hareket ederek, güven ortamı yaratırız. Yönetim ve iş ahlakımızda daima şeffaflık, saydamlıktan yanayız. İşletmelerin en önemli gerçeğinin insan faktörü olduğu ve İnsana yapılan yatırımın en büyük yatırım olacağı inancıyla insan kaynaklarımıza gereken önemi veririz. Yeni fırsatları sürekli olarak değerlendirerek, gelişime açık ve değişime adapte olma hızımızı sürekli yenileriz.
         Onahas Mobilya sosyal sorumluluk bilinci içerisinde, ülkemizin ‘yaşam kalitesini iyileştirme’ amacına ulaşmak için, çalışanlarımızla, onların aileleriyle, yerel halkla, bütün toplumla birlikte ekonomik gelişmeye destek verme sorumluluğunu taşımaktadır.

Onahas Mobilya‘nın rakipleri arasından ayrı bir noktada bulunmasını sağlayan en önemli fark, markalaşma ve oluşturduğu marka ile markanın tasarıma verdiği hayati önemde saklıdır felsefesini taşımasıdır. Dileğimiz odur ki gelecekte tasarım, mobilya sektöründe hiç olmadığı kadar özgür olacaktır. Bu özgürlük ve tasarımın ruhundan gelen özgünlük de doğal olarak, Onahas Mobilya‘yı içinde bulunduğu piyasada öncü kılmaya devam edecektir. Bunun anlamı ürünlerin amaca yönelik ve fonksiyonelliğe uygun tasarlanması, ucuza mal edilmesi, kaliteli üretilmesi ve ulaşılabilir olması sayesinde hedef kitleyle buluşması olarak özetlenebilir.

Yaratıcılığın temeli, geçen zamana ve değişen modaya rağmen daima güncel kalabilmektir. Tecrübeler, yaşanmış bilgi ve deneyimler, yaratıcı beyinde var olmadan ürüne yansımaz ve ürün kimliğini bulamaz. Mobilyada tasarım, fonksiyonellik, rahatlık ve görsel beğeninin dışında bugünün teknolojisiyle ekonomik ve kaliteli ürün yaratmakta yatar. Yalın ve sade çizgilerin renkli ve desenli öğelerle birleşmesiyle ortaya çıkan tasarımlarda mobilyalar bir değil birçok amaca hizmet veren araçlar olarak hayatımızda önemli bir yer tutmaktadır.

Saygılarımızla,

Hasan KUYUMCU